Sinema

The Blacklist dizisinin kahkaha tufanı Glen Carter

The Blacklist dizisinin ana karakteri Raymond Reddington'ın gizli silahlarından komik tipleme Glen Carter'ı Clark Middleton canlandırıyor.

Tüm dünyada izlenme rekorları kıran Amerikan yapımı The Blacklist dizisi popülaritesini sürdürürken Glen Carter karakteri ise rol aldığı bölümlerde kahkaha tufanı yaratıyor.

Ödüllü suç dizisi The Blacklist, Raymond Reddington, Elizabeth Keen, Dembe Zuma, Donald Ressler, Harold Cooper, Samar Navabi, Mr. Kaplan ve Tom Keen gibi ana karakterlerinin yanı sıra birçok yan karaklerle de izleyicileri kendine bağlamayı başarıyor.

Glen Carter karakterinin dizideki rolü

Dizide öyle bir karakter var ki az bölümde yer almasına rağmen onun olduğu bölümleri iple çeken bir kitle yaratmış durumda. Suç imparatorluğunun başındaki Raymond Reddington’ın bildiğiniz gibi neredeyse her ülkede her birimde bağlantıları ve adamları var. Ama hiçbiri yanı başındaki Glen Carter kadar yaratıcı, komik olduğu kadar işiniz düştüğünde sinir bozucu ama kesinlikle iş bitiren bir karakter yok. Glen, Raymond’ın bir anlamda “izci”si. Çünkü devlet kaynaklarını kullanarak Raymond’ın ulaşamadığı kişilerin adreslerini, telefonlarını bir çırpıda bulabiliyor. Tabi ki başka marifetleri de var.

Motorlu Taşıtlar Dairesi’nde çalışan Glen Carter, koskoca Raymond Reddington’ı bile sıra numarası aldırıp saatlerce bekletecek kadar karizma biri. Düşünün! Raymond Reddington’ın bir devlet dairesi çalışanı Glen’e işi düştüğünde saatlerce sıra bekleyebiliyor. Ama Glen’in keyfi yerindeyse Raymond’ın sırasını öne alabiliyor. Ayrıca tartışma götürmez bir gerçek ki Glen Carter dizinin en yakışıklı karakteri. Çünkü tüm kadınlar ona hasta.

The Blacklist Glen’i kim canlandırıyor?

Dizinin geneline bakıldığında çok az rol almasına rağmen bu kadar etkili bir karakteri yaratmak da kolay iş değil. Glen Carter’a The Blacklist dizisinde Amerikalı aktör Clark Middleton hayat veriyor. The Blacklist dizisini hala izlemediyseniz Raymond Reddington karizması ve Glen Carter komikliği size diziyi izlemek için yeterli sebep. Blacklist dizisi Netflix platformunda da yayınlanıyor.

İşte Raymond Reddington Motorlu Taşıtlar Dairesinde

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu