Maldivler’de Nerede Kalınır?

Maldivler’de, aşırı lüks ve oldukça basit seviyeler arasında değişen çok sayıda tatil köyü var. Maldivler’de en çok tercih edilen konaklama şekli su üstü bungalovlar veya villalardır.

Tesislerin çoğunda minibar bulunan klimalı odalar bulunmaktadır. Birçok tesis grubu yakın zamanda temiz musluk suyu sağlamak için tuzdan arındırma tesisleri kurdu.

Tesisler, tüplü dalış ve şnorkelli yüzme, restoranlar ve barlar ve bazı durumlarda bir dükkan ve / veya disko gibi spor ve eğlence tesisleri de barındırıyor.

Maldivler otelleri arasında bir konuya odaklananlar da var. Mesela dalgıçlara yönelik tatil köyleri, ülkenin en büyük cazibe merkezlerinden biri olduğu için Maldivler’de çok yaygın.

Maldivler’deki oteller, birinci sınıf lüks tatil köylerinin yanı sıra çok sayıda orta sınıf konaklama yeri ve daha ucuz seviyelerdedir.

Başkent Male’deki otellerin çoğu orta kademe ve oldukça vasattır.

Bütçesi müsaade eden tatilcilerin tercih ettikleri oteller ayrı bir ada üzerine kurulmuş olan lüks tatil köyleridir.

Giderek daha fazla tatil köyü, gittikçe daha yoğunlaşan lüks bir pazarda birbirleriyle rekabet ederken, Maldivler inanılmaz derecede eşsiz bir konaklama alanına sahip. Mütavazı sayılabilecek tatil köylerinin yanı sıra müşterilerine uşak, özel şef ve kişisel spa terapisti sunan otelleri bile Maldivler’de bulabilirsiniz.

Maldivler Hakkında

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu